Old City Hotel

 

Par viesnīcu

Old City Boutique Hotel ir četrzvaigžņu viesnīca ar atrašanās vietu pašā Vecrīgas sirdī. Burtiski dažu minūšu attālumā no viesnīcas atrodas visas iecienītākās un populārākās Rīgas apskates vietas, restorāni, naktsklubi un arī iecienītākie veikali. Pavisam īsa pastaiga pa šaurām, bruģētām Vecrīgas ieliņām un Jūs ieraudzīsiet Latvijas Nacionālo operu, Rīgas Krievu teātri, Doma katedrāli vai Melngalvju namu Rātslaukumā. Tikai pāris soļu attālumā no viesnīcas atrodas stilīgais tirdzniecības centrs – „Galerija Centrs”.
Ja Jūsu ierašanās vieta Rīgā ir Rīgas Starptautiskā lidosta, līdz viesnīcai Old City Boutique Hotel Jūs varēsiet nokļūt 20 minūšu laikā.

Šī viesmīlīgā un mājīgā viesnīca pārsteidz savus viesus ar unikālu dizainu, kas apvieno mūsdienu stilu un senās Rīgas elementus. Jūs pamanīsiet oriģinālus viduslaiku mūra fragmentus ne tikai viesnīcas vestibilā, bet arī vairākos numuros. Iepazīstoties ar viesnīcas telpām, varēsiet izbaudīt interesantas Rīgas fotogrāfijas, atspoguļojošas pilsētas vēsturi. 

Viesnīcas laipnais un augsti kvalificētais personāls vienmēr rūpējas par savu klientu vajadzībām un prezentē Rīgu kā interesantu un ļoti patīkamu tūrisma galamērķi.